PROSTOVOLJSTVO  RDEČI  KRIŽ MEDGENERACIJSKO POVEZOVANJE

V  prazničnih  dnevih  smo  v  VRTCU  MAVRICA  IZOLA  izdelali  novoletne  čestitke. Združili  smo  svoje  moči  in  z  otroki  izdelali  nekaj  srčnega za naše starejše občane  Izole. Veliko jih  stanuje v  DOMU  UPOKOJENCEV  IZOLA. Tam  smo  se odpravili  skupaj z dobrodelno organizacijo RDEČI  KRIŽ IZOLA. Ob prihod smo jim zapeli  nekaj  pesmic  in  jih  obdarili z  darili  RDEČEGA  KRIŽA  IZOLA, ter  z  novoletnimi  čestitkami. Otroci  iz  skupine  Veveričke – prostovoljci, z  Niko  in  Melito  so  s  svojimi  prijatelji  iz  4. in  2.paviljona  enote  Školjka  stopili  do  starejšega občana, občanke  in  izročili  darilo  z  željo in stiskom  roke. Tudi  objemov  je  bilo  veliko.

To  so  naši  starejši  občani  Izole, z  veliko  ljubezni  in  spominov  na  svoje  otroke… Hvala   VRTCU  MAVRICA  IZOLA ( otroci,  strokovne  delavke  in  Martin ),  RDEČEMU  KRIŽU   IZOLA (gospa  Branka  Požar  z  ekipo ) in DOMU  UPOKOJENCEV  IZOLA

Zapisala : Melita  Čermelj