Odd. KUŽA

Prihod tetke Jeseni

Otroci so v vrtec prinesli različne jesenske dobrote – jabolka, grozdje, fige, različne vrste buč, rdečo peso, krompir, mandlje, kostanje, storžke, …in jih hiteli kazati vrstnikom pri jutranjem krogu. Vse smo si dobro ogledali, povohali, otipali in okušali tisto, česar ni potrebno kuhati. Iz poljščin smo nato naredili tetko Jesen, tako nasmejano, da nas bo ob jutrih veselo gledala, ko bomo prihajali v vrtec.

Dan mobilnosti

V petek 22.09.2017 so  otroci v vrtec pripeljali svoja vozila. Pa ne takih, ki bi onesnaževala naš zrak. Tokrat so se gibali z vozili na mišični pogon. Nihče ni bil utrujen, veselo so poganjali svoje poganjalčke in skiroje ter se med seboj dohitevali in prehitevali. Tudi prometnih nezgod nismo imeli. To pomeni, da so otroci boljši vozniki od nas odraslih. Naj le tako ostane.

Dajana Vončina